Ξέρει πότε πρέπει να φύγει
Είναι προνόμιο και μάλιστα μεγάλο να ξέρεις πότε πρέπει να αποχωρήσεις. Το έλεγε άλλωστε και ο αείμνηστος Κώστας Μητσοτάκης ότι ο πολιτικός πρέπει να φεύγει στο απόγειο της δράσης του, όταν είναι στα πάνω του.
Αυτή είναι και η φιλοσοφία του προέδρου του ΤΕΕ Ανατολικής Στερεάς Ελλάδας κ. Θανάση Λυκόπουλου ο οποίος και ανακοίνωσε ότι δε θα είναι εκ νέου υποψήφιος μετά από 8 χρόνια επιτυχημένης πορείας.
Εμείς να του ευχηθούμε τα καλύτερα σε ό,τι και αν επιλέξει να κάνει.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…