Τι περιμένει πάλι;
Τα ίδια λάθη εξακολουθεί να κάνει ο π. Δήμαρχος Γιώργος Καπεντζώνης, ο οποίος και αντί να πάρει θέση και να εκδώσει δελτίο τύπου για την αντιπαράθεση δημότη με υπάλληλο του δήμου που έστειλε κατηγορούμενο το δεύτερο, προτίμησε να τα πει μέσα στο Δημοτικό Συμβούλιο, το οποίο παρακολουθούν το πολύ καμιά πενηνταριά άτομα. Αυτή είναι πάγια τακτική του. Τα ίδια έκανε και ως δήμαρχος, τα ίδια κάνει και ως αντιπολίτευση.
Ας το αφήσει καλύτερα, από τον πολύ κόπο, θα τον πιάσει η μέση του!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…