Τστιριμπίμ τσιριμπόμ!
Τστιριμπίμ τσιριμπόμ!
Καλά τι γίνεται στην Περιφερειακή Ενότητα Φωκίδας; Κάποιοι υπάλληλοι που συμμετέχουν σε επιτροπές διαγωνισμών δεν πάνε με το έτσι θέλω και βρίζουν και τους συναδέλφους τους; Και μάλιστα όχι μόνο δεν πάνε, αλλά την ώρα που γίνεται ο διαγωνισμός είναι εκεί και εντούτοις στέλνουν τους αναπληρωτές; Μάλιστα μου λέγανε, ότι πριν λίγες μέρες έπρεπε να συνεδριάσει η επιτροπή στις 10 και τελικά τα κατάφερε στις 12; Ήμαρτον!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…