Τράκαρε αλλά δεν έπαθε γρατζουνιά ο Γκίκας
Από την τελευταία συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου Δωρίδας απουσίαζε ο δημοτικός σύμβουλος της παράταξης Κουλούλα, ο Χρήστος ο Γκίκας. Όχι, ο κ. Γκίκας δεν αδιαφόρησε, ούτε πήγε κάπου διακοπές. Απλά ανεβαίνοντας με το αμάξι του είχε ένα τρακάρισμα κοντά στο Μαλανδρίνο που τον εμπόδισε τελικά να φτάσει στον προορισμό του. Το αμάξι του ψιλοδιαλύθηκε αλλά ευτυχώς ο ίδιος ούτε γρατζουνιά . Ευτυχώς….
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…