Το Τεχνικό πρόγραμμα πέρασε ως σταρ Ελλάς
Το Τεχνικό πρόγραμμα πέρασε ως σταρ Ελλάς
Το Τεχνικό Πρόγραμμα της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας δεν ψήφισαν 28 περιφερειακοί σύμβουλοι. Ε, και; «Το Τεχνικό πρόγραμμα υπερψηφίστηκε με ψήφους 20 – 0 και είναι απόφαση Περιφερειακού Συμβουλίου», είπε ο Περιφερειάρχης. Πέρασε ως η «δημοφιλέστερη πρόταση». Αυτό πάντως μου θυμίζει σταρ Ελλάς και καλλιστεία!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…