Το ερχόμενο Σάββατο συνεδριάζει το Τοπικό Συμβούλιο Άμφισσας
Παρακαλούμε όπως στις 30 Νοεμβρίου 2019, ημέρα Σάββατο και ώρα 17.00 προσέλθετε στην Άμφισσα, στο γραφείο Κοινότητας Άμφισσας οδός Ρήγα Κοντορήγα 12, σε τακτική δημόσια συνεδρίαση με θέματα ημερήσιας διάταξης:
«Προέγκριση καταστήματος -Λιανικό εμπόριο ωδικών πτηνών, διακοσμητικών ψαριών, ΟΧΙ σκύλων , γάτων κλπ ζώντων, Λιανικό εμπόριο τροφών για κατοικίδια ζώα συντροφιάς, Λιανικό εμπόριο καλαμιών ψαρέματος, άλλων σύνεργων ψαρέματος με πετονιά, ειδών κυνηγιού ψαρέματος» του κ.Παναγιωτη Σαμπουντζη.
Γνωμοδότηση για παραχώρηση στάθμευσης έμπροσθέν της εισόδου του Διαμερίσματος ΣΤ7Β στο συγκρότημα Εργατικών Κατοικιών 3 στην Άμφισσα μετά από σχετικό αίτημα του κ. Βασίλη Αλεξανδρή.
Γνωμοδότηση για παραχώρηση στάθμευσης έμπροσθέν της εισόδου αποθήκης η οποία βρίσκεται επι της δημοτικής οδού Ποσειδώνος 10 στην Άμφισσα, μετά από σχετικό αίτημα του κ. Σταματέλλου Δημήτριου.
Γνωμοδότηση για παραχώρηση στάθμευσης έμπροσθέν της εισόδου ιδιοκτησίας η οποία βρίσκεται επι της δημοτικής οδού Παπαρίδη 9 στην Άμφισσα, μετά από σχετικό αίτημα του κ. Τσούνη Ιωάννη.
Γνωμοδότηση για άδεια πλαγιοκάλυψης προσόψεως καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος ιδιοκτησίας κ. Πηνελόπης Μπιλέρη το οποίο βρίσκεται επι του πεζόδρομου Σαλώνων στην Άμφισσα, μετά από σχετικό αίτημα της ιδιοκτήτριας.
Ο Πρόεδρος
Συμβουλίου Κοινότητας Άμφισσας
Παναγιώτης Ν. Μερινόπουλος
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…