Τη Δευτέρα 31 Ιουλίου συνεδριάζει το δημοτικό συμβούλιο Δωρίδας
Με τρία θέματα στην ημερήσια ατζέντα αλλά και προφανώς την επίσημη ενημέρωση από το δήμαρχο κ. Καπετζώνη και το δημοτικό σύμβουλο κ. Μάμαλη για τα όσα συνέβησαν συο 2ο αναπτυξιακό συνέδριο στη Λαμία συνεδριάζει τη Δευτέρα 31 Ιουλίου και ώρα 19:30 μμ στο Λιδορίκι το δημοτικό συμβούλιο Δωρίδας
Αναλυτικά τα θέματα:
1.Τροποποίηση του Οργανισμού Εσωτερικής Υπηρεσίας (Ο.Ε.Υ.) του Δήμου Δωρίδος, σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 24 του Ν. 4479/2017 (Α΄ 94). (Εισηγητής: Πρόεδρος Εκτελεστικής Επιτροπής – Δήμαρχος κ. Καπεντζώνης Γεώργιος)
2.Έγκριση Απολογισμών Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Δωρίδος οικονομικών ετών 2014, 2015, 2016. (Εισηγητής: Πρόεδρος Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας – Δημοτικός Σύμβουλος κ. Δημόπουλος Ανδρέας) ΘΕΜΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
3.Έγκριση σύναψης Προγραμματικής Σύμβασης μεταξύ του Δήμου Δωρίδος και της Αναπτυξιακής Φωκικής Α.Ε. – Αναπτυξιακή Ανώνυμη Εταιρεία ΟΤΑ, για την εκπόνηση μελετών «Επισκευής δημοτικού κτιρίου στην Τ.Κ. Ευπαλίου». (Εισηγητής: Δήμαρχος κ. Καπεντζώνης Γεώργιος)
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…