Συνεχίζουν να τάζουν θέσεις για το ΧΥΤΥ
Κάποιοι δημοτικοί σύμβουλοι του δήμου Δελφών φαίνεται ότι ξεχνούν ότι οι εκλογές τελείωσαν και συνεχίζουν να τάζουν θέσεις σε φτωχούς και άνεργους για το ΧΥΤΥ, όταν βέβαια θα ανοίξει. Αυτός μπορεί να είναι αμετανόητος ( σσ τα στοιχεία του στη διαθεσή σας) αλλά θα πρέπει να καταλάβουν οι άνεργοι ότι τους εμπαίζουν χονδρά καθώς οι προσλήψεις θα πραγματοποιηθούν μέσω προκήρυξης του ΦΟΣΔΑ που εκεί δεν χωρά μέσο και ρουσφέτι. Ή χωρά;;;;
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…