Συνεχίζει με τον κ Παναγιωτόπουλο η αντιδήμαρχος κα Ανδρεοπούλου
Για παράδειγμα χτες συνομιλούσα με την Αντιδήμαρχο Δελφών κα Μαίρη Ανδρεοπούλου την οποία οι φήμες ήθελαν να προβληματίζεται και να σκέφτεται αν θα πρέπει να συνεχίσει στο Δήμο Δελφών ή αν θα επιλέξει την Περιφερειακό ψηφοδέλτιο ή ακόμη-ακόμη και το βουλευτικό (γνωστή η πολιτική της συμπάθεια προσωπικά στον Αλέξη Τσίπρα τον οποίο θεωρεί ως τον καλύτερο πολιτικό από τη μεταπολίτευση)… Ε, λοιπόν η δραστήρια Αντιδήμαρχος βάζει τέλος σε όλες αυτές τις φήμες και δηλώνει με κάθε επισημότητα ότι και στις επόμενες δημοτικές εκλογές θα είναι στο πλευρό του κ Παναγιωτόπουλου τον οποίο θεωρεί αρκετά επιτυχημένο και τίμιο τονίζοντας ότι οι περισσότερες πιθανότητες είναι να εκλεγεί ξανά στο δημαρχιακό θώκο.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…