Πρόσκληση σύγκλησης Δημοτικού Συμβουλίου Δωρίδας
Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, που θα διεξαχθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος Δωρίδος στο Λιδωρίκι, στις 27 Μαρτίου 2019, ημέρα Τετάρτη και ώρα 18:00΄, για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:
1. Στρατηγικός Προγραμματισμός Προσλήψεων Προσωπικού 2020-2023 Δήμου Δωρίδος. (Εισηγητής: Δήμαρχος, κ. Καπεντζώνης Γεώργιος)
2. Κατάρτιση Μεσοπρόθεσμου Προγράμματος Δημοσιονομικής Στρατηγικής 2020-
2023 Δήμου Δωρίδος. (Εισηγητής: Δήμαρχος, κ. Καπεντζώνης Γεώργιος)
3. Αναμόρφωση Προϋπολογισμού εσόδων – εξόδων Δήμου Δωρίδος οικονομικού έτους 2019 και τροποποίηση Τεχνικού Προγράμματος εκτελεστέων έργων τρέχοντος έτους. (Εισηγητής: Εντεταλμένος Δημοτικός Σύμβουλος Προγραμματισμού, Οργάνωσης & Πληροφορικής, κ. Φάκος Χαράλαμπος)
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…