Προεκλογικό σποτ συνδυασμού
Με ένα μοντέρνο προεκλογικό σπότ, ο επικεφαλής ου συνδυασμού Θάνος Ασημάκης, ενημερώνε τους δημότες για τα βασικά σημειά του προγράμματός μας. Δείτε το σπότ στο https://www.youtube.com/watch?v=JQlqb3NotkE
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…