Που είναι το Υγειονομικό;
Που είναι το Υγειονομικό;
Το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος βούλιαξε η Φωκίδα από κόσμο. Εντωμεταξύ η Φθιώτιδα, η Βοιωτία παρουσιάζουν επιβαρυμένο ιικό φορτίο με τον κορονοϊό να εξαπλώνεται επικίνδυνα. Είδαμε τι συνέβη και με το παζάρι της Γραβιάς. Παράλληλα όμως δε βλέπουμε τον Περιφερειάρχη κ. Φάνη Σπανό να ανησυχεί. Δεν έχει δώσει στις Υγειονομικές του Υπηρεσίες εντολή για ελέγχους σε μαγαζιά, ώστε να διαπιστώνεται αν τηρούνται τα μέτρα. Το ίδιο φυσικά και με τον Αντιπεριφερειάρχη κ. Γιώργο Δελμούζο, όπου το Υγειονομικό, όπως μάθαμε, βγαίνει έξω μόνο αν δεχτεί καταγγελία. Κοινώς, πρέπει να κάνουμε εμείς τους ρουφιάνους, για να κάνουν αυτοί τη δουλειά τους! Φαιδρότητες!!!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…