Πάει για τρία στα τρία
Σε ξέφρενους πανηγυρισμούς βρίσκεται το στρατόπεδο του κ. Φουσέκη, που ετοιμάζεται να κάνει το τρία στα τρία, χτυπώντας και κερδίζοντας δήμο, περιφερειακή ενότητα και έδρα. Μάλιστα, συμπεριφέρονται ήδη σαν τα έχουν στο τσεπάκι, σίγουροι ότι θα κερδίσουν, ενώ η αλαζονεία έχει κάνει εμφανή τα σημάδια της.
Εξάλλου, έχουν κάνει λίστα με τους «στόχους» που θέλουν να διώξουν από το δρόμο τους και αυτοί είναι φυσικά όλοι εκείνοι που στέκονται εμπόδιο στα σχέδιά τους..
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…