Ο Σπανός τι λέει; Άλλα μας έταζε προεκλογικά
Προεκλογικά ο Φάνης ο Σπανός εμφανιζόταν ως «συνεχιστής του Μπακογιάννη». Ε, λοιπόν ο Μπακογιάννης δεν θα επέτρεπε ποτέ σε αντιπεριφερειάρχη του να τον ντροπιάσει!!! Ο κ. Σπανός προεκλογικά και μέχρι να μας πάρει την ψήφο, μας έταζε άλλο μοντέλο διοίκησης, δίκαιο και αξιοκρατικό. Τώρα που βλέπει τη δικαιοσύνη και την αξιοκρατία να χρηματοδοτούν πανηγύρια και ανόητες φιέστες για να φωτογραφίζονται τα ντόπια «πουρότεκνα» να το παίζουν «τζόβενα» ή γελοιότητες ψωνισμένων κυριών που προσπαθούν να πείσουν ότι ασχολούνται με την πολιτική –εν αγνοία της πάντα- και όχι την ημερίδα του Γεωπονικού; Που είναι η αξιοκρατία που υποσχέθηκε; Ακόμη και στις δυο συνεντεύξεις που κάναμε προεκλογικά είχα ερώτηση για το πανεπιστήμιο και ο κ. Σπανός ρητά και κατηγορηματικά δεσμεύτηκε ότι θα το στηρίζει και θα το βοηθά με κάθε τρόπο. Που είναι τώρα; Τα διαγράφει όλα, αφού εξασφάλισε το αξίωμα για τα επόμενα 4 χρόνια!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…