Ξεκινά πληρωμές
Ξεκινά πληρωμές
Επιτέλους ήρθε η μαγική στιγμή στο δήμο Δελφών, την οποία περιμένουν όλοι οι προμηθευτές του. Θεωρητικά από την Τρίτη που συνεδρίασε η Οικονομική Επιτροπή, αλλά πρακτικά από την επόμενη εβδομάδα που θα εγκριθεί από το Δημοτικό συμβούλιο η πρώτη υποχρεωτική τροποποίηση του προϋπολογισμού 2021, ο δήμος ξεκινά να πληρώνει. Δεν ξέρω πόσο θα φτάσουν τα χρήματα, ούτε και για πόσους. Εκείνο που ξέρω είναι ότι τουλάχιστον έχει τη δυνατότητα!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…