Ξεκινά πάλι τις τακτικές του συναντήσεις με Δωριείς της Αθήνας
Με χτεσινή του ανακοίνωση ο δήμαρχος Δωρίδας κ Γιώργος Καπετζώνης ενημερώνει ότι ξεκινούν πάλι οι καθιερωμένες συναντήσεις του με Δωριείς που διαμένουν στην Αθήνα.
Συγκεκριμένα, οι συναντήσεις θα πραγματοποιούνται την τελευταία Παρασκευή κάθε μήνα – αρχής γινομένης από την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου- στα γραφεία της Δωρικής Αδελφότητας (Ιέρωνος και Τιμοθέου, Παγκράτι).
Για τον προγραμματισμό συνάντησης μπορείτε να επικοινωνείτε με την κα Τίτου στα τηλέφωνα 2266022066-2266022147
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…