Μόνιμα ο ΑΚΤΩΡ στη ζωή μας;
Μόνιμα ο ΑΚΤΩΡ στη ζωή μας;
Πολύ διαφορετικά, από ότι παρουσιάζονται τα πράγματα από κάποιους επαγγελματίες μας τα είπε η κ. Ελένη Πολυζώη, προϊσταμένη της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών για τους αποχιονισμούς. Ο καθένας λέει μποορύσε να δηλώσει μόνο το σημείο ενδιαφέροντος του και να το πάρει με μεγαλύτερη έκπτωση. Μάλιστα μας είπε ότι η έκπτωση που έδωσε ο ΑΚΤΩΡ ήταν μόνο 3%! Κοινώς, αν κάποιος έδινε 5% θα έπαιρνε το κομμάτι που θα δήλωνε. Μάλιστα, μας είπε ότι υποχρεωτικά πρέπει να γίνεται διαγωνισμός, οπότε μάλλον πάντα θα το παίρνει ο ΑΚΤΩΡ ή αναλόγου μεγέθους εταιρείες.
Εγώ πάντως έχω μια απορία. Εφόσον έχουμε τόσο άξιες υπηρεσίες, τι τις θέλουμε και τις πολιτικές θέσεις; Ίσα να τις ακριβοπληρώνουμε;;;
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…