Μονοθεματικό το επόμενο δημοτικό συμβούλιο Δωρίδας
Mε μοναδικό θέμα την «Τροποποίηση της υπ’ αριθ. 252/2016 απόφασης Δ.Σ. περί ψήφισης Προϋπολογισμού εσόδων – εξόδων, Ετήσιου Πλαισίου Δράσης και Στοχοθεσίας Δήμου Δωρίδος, οικονομικού έτους 2017. (Εισηγητής: Προϊστάμενος Αυτοτελούς Τμήματος Οικονομικών Υπηρεσιών κ. Χασούρας Ξενοφών)» συνεδριάζει τη Δευτέρα 21 Νοεμβρίου και ώρα 17:00 μμ το δημοτικό συμβούλιο Δωρίδας στο Λιδωρίκι
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…