Κουικ και Κουντουρά την Παρασκευή στην Άμφισσα
Το δήμαρχο Δελφών και την αντιπεριφερειάρχη Φωκίδας θα επισκεφτούν την ερχόμενη Παρασκευή οι βουλευτές των Ανεξαρτήτων Ελλήνων κκ Κουικ και Κουντουρά. Οι δύο βουλευτές έχουν χρεωθεί σε οργανωτικό επίπεδο τη Φωκίδα και η επίσκεψη τους αποσκοπεί στο να μάθουν από πρώτο χέρι τα προβλήματα του τόπου και να τα μεταφέρουν , με μορφή ερωτήσεως, στη βουλή.
Εντύπωση πάντως προκαλεί ότι για μια ακόμη φορά δεν επισκέπτονται τη Δωρίδα…
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…