Κοίτα που φτάσαμε
Κοίτα που φτάσαμε
Τα καλά νέα σας τα είπα; Δε σας τα είπα. Τελικά η Περιφερειακή Ενότητα Φωκίδας τέλη Ιουλίου καθαρίζει την εθνική Άμφισσα Ναύπακτος από χόρτα και κλαδιά. Μάλιστα, το ξεκίνησαν ανάποδα. Από το Ευπάλιο και ανεβαίνουν προς Ιτέα. Τώρα γιατί δεν επέλεξαν να ξεκινήσουν από τον ελαιώνα που είναι και ο μεγαλύτερος, ο Θεός και η ψυχή τους.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…