Ισχύει αυτό που είπε ο Παπαγεωργίου για Μπακογιάννη;
Πραγματικά δεν το θυμάμαι, παρότι ήμουν στη Δωρίδα σε εκείνη τη συνάντηση. Είχε τεθεί το θέμα στον κ. Μπακογιάννη, ο οποίος είχε υποσχεθεί να ζητήσει από την εταιρεία να μετακινήσει τις ανεμογεννήτριες στην πρόταση που είχε υποβάλλει σε σημείο μη ορατό. Αυτά τουλάχιστον είπε ο κ. Παπαγεωργίου στη συνεδρίαση.
Αν θυμάται καλά πάντως και ο κ. Μπακογιάννης αντί να υλοποιήσει την υπόσχεσή του πήγε και γνωμοδότησε θετικά, στην ουσία αδειοδότησε, υπάρχει θέμα ανακολουθίας στη στάση του και είναι σοβαρό.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…