Θα φέρουν νωρίς τον προϋπολογισμό, αλλά θα πληρώσουν;
Θα φέρουν νωρίς τον προϋπολογισμό, αλλά θα πληρώσουν;
Στα καλά νέα της ημέρας πάντως είναι η είδηση ότι φέτος ο προϋπολογισμός του δήμου Δελφών θα έρθει νωρίτερα. Μέσα στο πρώτο δεκαπενθήμερο του Ιανουαρίου, όπως μας είπε ο Δήμαρχος θα κατατεθεί. Για να δούμε τι θα γίνει, γιατί μέχρι να κατατεθεί, να ψηφιστεί, να εγκριθεί από την Αποκεντρωμένη και να αρχίσουν να πληρώνουν, θα έχει πάει μέσα Φεβρουαρίου. Όπου θα τραβηχτού ν τα χρήματα της πλατείας Θεάτρου και απλώς δεν έχουν να πληρώσουν. Οπότε πάλι ρέστοι θα μείνουν οι προμηθευτές του δήμου.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…