“Θα είμαι ξανά υποψήφιος Δήμαρχος”
Οριστικά τέρμα στα σενάρια που τον θέλουν να αποχωρεί από το δήμο Δωρίδας έβαλε ξανά προχτές (την πρώτη φορά είχε προ διμήνου κάνει δήλωση στην ΩτΦ) κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης του δημοτικού συμβουλίου ο δήμαρχος κ Γιώργος Καπετζώνης.
“ θα είμαι υποψήφιος ανεξάρτητος Δήμαρχος όπως και στις δύο προηγούμενες εκλογικές αναμετρήσεις” τόνισε ο Δήμαρχος συμπληρώνοντας ότι η συντριπτική πλειοψηφία των στελεχών του θα δώσουν ξανά το παρών .
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…