Ηττήθηκε με 0-1 και αποκλείστηκε από το κύπελλο:
Αποκλείστηκε πρόωρα από το κύπελλο Ελλάδας ο Αστέρας Ιτέας που σήμερα το απόγευμα ηττήθηκε στο «Νοικοκιράκης» με 0-1
Η ομάδα των Λίβα -Βακλαιδή παρουσιάστηκε έδειξε ότι είναι ακόμη εντελώς ανέτοιμη και σε συνδυασμό με την απουσία επτάποδοσφαιριστώ ηττήθηκε δίκαια με 0-1 χάρη στο γκολ του Χαρη Μπίκα στο 83
Θεσπρωτός: Κωνσταντάκος, Μπέρτσος, Σταυρίδης, Πανταζής, Πανταζής, Βαγγ. Κωνσταντίνου, Βασ. Κωνσταντίνου, Μπίκας, Ευθυμίου, Γώγος (80΄Λάμπρου), Πέντσας, Γκόλιας (80΄ Μητσέλος)
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…