Επιτέλους γίνονται άνθρωποι
Επιτέλους γίνονται άνθρωποι
Και όμως, η Περιφερειακή Ενότητα αποφάσισε να εξανθρωπιστεί. Αγοράζει μηχάνημα 265.000 ευρώ για να καθαρίζει τις εθνικές οδού. Είναι ένα λαστιχοφόρο, χορτοκοπτικό, που κάνει και κλαδέματα, αλλά και εκριζώσεις.
Δεν σας κρύβω ότι χάρηκα πολύ με το έργο, μιας που κάθε φορά που έβλεπα αυτούς του φουκαράδες που βάζανε με τα χειροκίνητα χορτοκοπτικά, πιανόταν η καρδιά μου. Επιτέλους, να που ο Αντιπεριφερειάρχης αποφάσισε να νοικοκυρέψει την Π.Ε Φωκίδας. Κάθε θετικό βήμα είναι καλοδεχούμενο και δεν περνά απαρατήρητο.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…