Διαμαρτυρία για την υποβάθμιση της Σχολικής Μονάδας του Δημοτικού Σχολείου Λιδωρικίου
Προ ημερήσιας διάταξης ζητά να τεθεί στο σημερινό Δημοτικό Συμβούλιο Δωρίδας, το θέμα της υποβάθμισης της Σχολικής Μονάδας του Δημοτικού Σχολείου Λιδωρικίου, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου.
Αναλυτικότερα η επιστολή του Συλλόγου έχει ως εξής:
Κύριε Πρόεδρε, κύριοι Δημοτικοί Σύμβουλοι,
Κύριοι, κλείνοντας θα θέλαμε να σας ζητήσουμε να μας συμπαρασταθείτε εμπράκτως σε αυτή την προσπάθειά μας να αποφύγουμε την υποβάθμιση της σχολικής μονάδας, καθώς αυτό θα έχει συνέπεια την υποβάθμιση όλης της τοπικής κοινωνίας αφού τα παιδιά μας είναι το μέλλον αυτού του τόπου.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…