Δε θα το επιτρέψουμε
Δε θα το επιτρέψουμε
Ο «Γιατρός», κατά κόσμον Ηλίας Κωστοπαναγιώτου, είναι για το ΣΥΡΙZA και κυρίως για τα κεντρικά, ότι είναι περίπου και η «ιερή αγελάδα» για τους Ινδούς. Διαβάζοντας το ρεπορτάζ και την πιθανότητα να είναι υποψήφιος βουλευτής ο κ. Σάββας Γιαννοσπύρος, κεντρικό στέλεχος που θα είναι μέσα στο υπουργικό συμβούλιο, αν ο ΣΥΡΙΖΑ κερδίσει τις εκλογές, μου είπε επί λέξει: «Νομίζεις ότι θα αφήσουμε το Γιατρό να ξεφτιλιστεί; Ο Γιατρός στάθηκε στα δύσκολα και έχει στο πλευρό του τον Παππά. Ο Γιαννοσπύρος ποιον έχει; Νομίζεις ότι επειδή τον προτείνουν δυο τρεις της νομαρχιακής θα κάνει και τίποτε; Ο Γιατρός δε θα υποστηριχθεί μόνο. Θα προστατευτεί κιόλας, γιατί είναι ιστορικό μας στέλεχος και το αξίζει», μας είπε. Το εντυπωσιακό είναι πως ξέρουν και παρακολουθούν κάθε κίνηση.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…