Γ.Πούλου: “Η Βοιωτία πρέπει και μπορεί να φιλοξενήσει ένα μέρος των αγώνων”
Σε σημείο «εκκίνησης» το Rally Ακρόπολις
Χαιρετίζω την προσπάθεια των φορέων του τόπου μας για την διοργάνωση των αγώνων του Rally Ακρόπολις στη Στερεά Ελλάδα που θα συμβάλλουν στην τοπική οικονομία, την εξωστρέφεια και την προβολή της.
Η Βοιωτία πρέπει και μπορεί να φιλοξενήσει ένα μέρος των αγώνων, αξιοποιώντας την εμπειρία από το παρελθόν, όταν πολλές ειδικές διαδρομές διοργανώνονταν στα βουνά της.
Γιώτα Πούλου
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…