Ήταν μειοψηφία γι’ αυτό ξεχώριζε
Ήταν μειοψηφία γι’ αυτό ξεχώριζε
«Δάσκαλο» αποκάλεσε τον Τάκη Μανδρέκα ο δήμαρχος Δωρίδας κ. Γιώργος Καπεντζώνης, ενημερώνοντας το σώμα για την απώλειά του, ενώ στάθηκε ιδιαίτερα στην πάγια τακτική του εκλιπόντος να μην τιμωρεί, αλλά να διορθώνει.
Λογικό είναι να κάνει εντύπωση όταν μέσα στο πλήθος βρίσκεται και ένας άνθρωπος γενναιόψυχος, που ξέρει να συγχωρεί και να κατανοεί. Μέσα σε τόσους μικρόψυχους, χαιρέκακους και εκδικητικούς στην πολιτική και ειδικά σε τοπικό επίπεδο, αυτοί οι άνθρωποι που διαφέρουν ξεχωρίζουν σαν τη μύγα μες στο γάλα, που λέμε στην καθομιλουμένη!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…