Έχουν ψυγεία;
Έχουν ψυγεία;
Ό,τι λάμπει δεν είναι χρυσός λέει η γνωστή τοις πάσι παροιμία. Μήπως λοιπόν είχε δίκιο η ΝΕ του ΣΥΡΙΖΑ και μήπως ξέσπασαν καθυστερημένα τα στελέχη της ΝΔ. Μήπως στα εμβολιαστικά κέντρα δεν περιλαμβάνονταν αρχικά τα Κέντρα Υγείας Ιτέας και Λιδωρικίου και μήπως τα έβαλαν μετά το «κράξιμο» με «Ορθή επανάληψη» της απόφασης; Μήπως δεν περιλαμβάνονταν γιατί δεν είχαν ψυγεία; Αλήθεια, τώρα έχουν;
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…