Άλλο παραλίες και άλλο Βάθη
Άλλο παραλίες και άλλο Βάθη
Λένε πως αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να πλακώσει και μπορεί να έχουν δίκιο. Ίσως να μη βλέπουμε τον τόπο μας αντικειμενικά. Όμως βρε παιδιά την Κυριακή ήμουν στην Βάθη. Τα νερά κρύα, πολύ κρύα, καθαρά, γάργαρα και κρυστάλλινα. Μετά το αρχικό σοκ της θερμοκρασίας νοιώθεις σαν παιδί πέντε χρονών. Νομίζω ότι αναζωογονήθηκα. Κρίμα μόνο που δεν έχει μια καντίνα, να πάρει κανείς έναν καφέ, ένα νερό, ένα παγωτό.
Δε ξέρω αν σας το είπα, αλλά εγώ φέτος θα εξερευνήσω όλη τη Φωκίδα, ακόμη και τα πιο απόκρυφα μέρη!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…