Βρήκαν προσωπικό
Το πρόγραμμα ΔΙΑΥΓΕΙΑ του δήμου Δελφών γέμισε ξαφνικά εντάλματα για καύσιμα. Από τότε που το πρατήριο που πήρε το διαγωνισμό αποφάσισε να μην συνεχίσει την πίστωση και αρνήθηκε να γεμίζει τα ντεπόζιτα των οχημάτων του δήμου Δελφών, ξαφνικά μέσα σε δυο μόλις μέρες βρήκαν άνθρωπο να κόψει τα εντάλματα και να πληρώσουν την επιχείρηση.
Γιατί βέβαια έπρεπε να φτάσουν σε αυτό το σημείο, είναι ένα άλλο θέμα.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…