Την Κυριακή (7/12) η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Βασιλόπιτας του Δήμου Δελφών
Η εκδήλωση κοπής της Πρωτοχρονιάτικης Βασιλόπιτας του Δήμου Δελφών θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2024, στις 19:00, στο Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας.
Την εκδήλωση, η οποία θα λάβει χώρα παρουσία του Μητροπολίτη Φωκίδος Θεόκτιστου, θα πλαισιώσουν μουσικά η Μικτή Δημοτική Χορωδία Άμφισσας και η Δημοτική Φιλαρμονική Άμφισσας.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…