Στο πλευρό των πλημμυροπαθών της Θεσσαλίας ξανά η IMERYS ΒΩΞΙΤΕΣ
Στο πλευρό των συμπολιτών μας, που επλήγησαν από τις πλημμύρες στη Θεσσαλία, στάθηκε για άλλη μία φορά, η IMERYS ΒΩΞΙΤΕΣ, παρέχοντάς τους είδη πρώτης ανάγκης.
Για την προσφορά της αυτή δέχτηκε ευχαριστήριες επιστολές από τον Δήμαρχο Παλαμά, Γιώργο Σακελλαρίου, την Αντιδήμαρχο Κοινωνικής Μέριμνας και Αλληλεγγύης του Δήμου Βόλου, Παρασκευή Αναγνώστου – Στάθη, και τον Υπεύθυνο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Λαρισαίων, Θεόδωρο Γαντζούδη.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…