Στην Άμφισσα αύριο Πάνος Ρήγας και Νικόλας Φαραντούρης
Ανοιχτή εκδήλωση με θέμα «Ακρίβεια: Πως επηρεάζει τις ζωές μας» διοργανώνει η Νομαρχιακή Επιτροπή Φωκίδας του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, με κεντρικούς ομιλητές τον Πάνο Ρήγα, Μέλος Πολιτικής Γραμματείας ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, Πρώην Αναπλ. Υπουργός Εθνικής Άμυνας και τον Νίκολα Φαραντούρη, Καθηγητή Πανεπιστημίου Πειραιώς και Σύμβουλο Ευρωπαϊκής Πολιτικής του Προέδρου ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ.
Η εκδήλωση θα λάβει χώρα στο Μεγάλο Καφενείο στην πλατεία Κεχαγιά στις 18:00.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…