Oi διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΩΚΙΔΑΣ/ Ε.Δ.
Ανακοινώνονται οι παρακάτω αλλαγές , λόγω έκτακτων κωλυμάτων, διαιτητών & βοηθών διαιτητών των αγώνων του Πρωταθλήματος Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας , Ποδοσφαιρικής περιόδου 2019 – 2020, που θα διεξαχθούν ως ακολούθως:
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.ΠαρασκευάΣτον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη… |