O Καραχασάνης επικεφαλής της Λαϊκής Συσπείρωσης Δωρίδας – Στην Περιφέρεια ο Λαίος
Αλλάζει ο επικεφαλής της Λαϊκής Συσπείρωσης Δωρίδας και στη θέση του άκρως επιτυχημένου Γιάννη Λάιου θα μπει ο τεως δημοτικός σύμβουλος από τη Μανάγουλη Γιώργος Καραχασάνης.
Σύμφωνα με όσα κατάφερα να μάθω το ΚΚΕ έκρινε ότι σε αυτή τη φάση θα πρέπει να ηγηθεί ο κ Καραχασάνης ο οποίος είναι γνωστός στην ευρύτερη περιοχή για τους αγώνες του σε σχέση με τον αναδασμό στην πεδιάδα του Μόρνου αλλά και τη μαχητική αντιπολίτευση στον τότε αυτόνομο δήμο Ευπαλίου.
Στην Περιφέρεια ο Λαίος
Όσο για τον κ Λάιο , ο οποίος παραμένει πιστός στα ιδανικά του και την ιδεολογία του, θα αξιοποιηθεί ως υποψήφιος στην Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…