Νέος σύμβουλος για το Δημήτρη Γιαννόπουλο
Ενισχύει το νομικό τμήμα του δήμου ο δήμαρχος Δωρίδας κ Δημήτρης Γιαννόπουλος προσλαμβάνοντας έναν νεαρό δικηγόρο. Πρόκειται για τον κ Δημήτρη Μανιτάρα. Στόχος είναι η όσο το δυνατόν ανεξαρτητοποίηση του δήμου σε νομικά θέματα τα οποία ο Δήμαρχος θέλει να καλύπτονται από ίδιες δυνάμεις.
Ο νέος ειδικός συνεργάτης θα συνεπικουρεί το έργο της μόνιμης συνεργάτιδας κας Σταυρούλα Πίττα η οποία λόγω φόρτου εργασίας δεν προλαβαίνει να καλύπτει όλες τις υποθέσεις που προκύπτουν.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…