MIA EYXH ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΝΤ ΓΟΥΩΡΘ
Μία ευχή θα ήθελα να δώσω προς κάθε μαθήτρια και μαθητή, προς κάθε φοιτήτρια και φοιτητή για την σχολική και πανεπιστημιακή χρονιά που θα αρχίσει σε λίγες ημέρες.
Συγκεκριμένα με κάθε γνώση που θα αποκτήσουν, να τους πάει πιο καλά, πιο ψηλά τις ζωές τους ώστε να μπορέσουν να αντιμετωπίσουν θετικά κάθε δυσκολία που θα έρθει στον δρόμο της ζωής.
Να μπορέσουν να βοηθήσουν αποτελεσματικά τους συνανθρώπους τους. Και πάνω από όλα με τις γνώσεις αυτές να τολμήσουν να φτιάξουν ένα πολύ καλύτερο αύριο.
Ο Πρόεδρος της Δ.Κ. Ιτέας
Γουώρθ Τέντ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…