Με τον καλό του φίλο στο πλάι
Αλλάζει ειδικό σύμβουλο ο αντιπεριφερειάρχης κ.Γιώργος Δελμούζος και πλέον στο πλευρό του θα έχει τον καλό του φίλο κ. Δημήτρη Τζήμα. Οικονομολόγος στο επάγγελμα, σίγουρα θα του φανεί πολύ πιο χρήσιμος από τον προηγούμενο συνεργάτη του κ Βλάχο, τον οποίο χρησιμοποιούσε ως οδηγό και για να τον τραβάει φωτογραφίες και να τις ανεβάζει στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…