Κόβει την πίτα του ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ευπαλίου
Η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Πολιτιστικού Συλλόγου Ευπαλίου θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 στις 18:00, στο Δημαρχείο Ευπαλίου.
«Με κεράσματα να ανταλλάξουμε τις ευχές μας για υγεία και μια δημιουργική χρονιά! Το δώρο για τον τυχερό που θα κερδίσει το φλουρί θα είναι ένας πίνακας με αγριολούλουδα του ζωγράφου Γιώργου Βαρλάμου. Σας περιμένουμε», αναφέρει η σχετική ανακοίνωση του Δ.Σ. του Συλλόγου.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…