justify
line-height:18.0pt””>Ο Δήμαρχος Δωρίδος Γιώργος Καπεντζώνης εκφράζει τις ευχαριστίες της Δημοτικής Αρχής, σε όσους βοήθησαν στη σύσταση του Λιμενικού Ταμείου και συγκεκριμένα στον Υπουργό και τον Υφυπουργό Εσωτερικών και Διοικητικής Ανασυγκρότησης Παναγιώτη Κουρουμπλή και Ιωάννη Μπαλάφα, στον Υπουργό Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής Θεόδωρο Δρίτσα, στο Βουλευτή Φωκίδας Ηλία Κωστοπαναγιώτου, στους συμβούλους των Υπουργών, στους υπηρεσιακούς παράγοντες των δύο Υπουργείων, καθώς και στα στελέχη του Δήμου Δωρίδος που παρακολούθησαν και έτρεξαν τις διαδικασίες μέχρι τη δημοσίευση του Προεδρικού Διατάγματος.
“
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…