Ήταν άλλα τα δεδομένα
Για την οικονομική του αποζημίωση από τη ΔΕΥΑ Δελφών ο κ. Σωτήρης Σωτηρόπουλος απάντησε ότι όσα αναφέρει ο κ. Αργύρης Δεδούσης δεν έχουν σχέση με τον τρόπο που παρουσιάζονται.
Συγκεκριμένα απάντησε ότι η αποζημίωση του 2019 αφορούσε τους μήνες από Σεπτέμβριο έως Δεκέμβριο, ενώ από το 2020 ήταν όλο το έτος, ενώ στην πορεία δόθηκε η δυνατότητα να αλλάξει το ποσό της αποζημίωσης.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…