ideograph-numeric””>
“”>Ευχαριστούμε για άλλη μία φορά τον Περιφερειάρχη Στερεάς Ελλάδας κ. Κώστα Μπακογιάννη καθώς και τον Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Φωκίδας κ. Κώστα Μίχο και τις λοιπές Περιφερειακές Αρχές και Υπηρεσίες για την συμβολή τους στην επιτυχή ολοκλήρωση και του συγκεκριμένου εγχειρήματος όπως συμβαίνει άλλωστε καθ’ όλη την διάρκεια της έως σήμερα αγαστής συνεργασίας μας.
“
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…