Ευχαριστήρια ανακοίνωση του Δήμου Δελφών
Τις θερμές τους ευχαριστίες προς τον κ. Μιχάλη Ηλιάδη (Φροντιστήριο Παιδεία-Μάθηση) εκφράζουν με σχετική ανακοίνωση ο Δήμος Δελφών, η Διεύθυνση Κοινωνικής Αλληλεγγύης, Παιδείας, Τουρισμού, Πολιτισμού και Αθλητισμού, Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης και το προσωπικό των ΚΔΑΠ και ΚΔΑΠ-ΜΕΑ του Δήμου, για την ευγενική του προσφορά μέσω αγοράς ηλεκτρονικών ειδών για την κάλυψη αναγκών λειτουργίας της δομής.
«Η δωρεά του εξοπλισμού διευκολύνει το έργο της εκπαιδευτικής διαδικασίας με συνέπεια την καλύτερη παροχή υπηρεσιών προς τους ωφελούμενους των ΚΔΑΠ & ΚΔΑΠ-ΜΕΑ, ενώ ταυτόχρονα αποτελεί έμπρακτη απόδειξη του υψηλού αισθήματος αλληλεγγύης, κοινωνικής ευαισθησίας και διάθεσης προσφοράς», σημειώνει ο Δήμος στην ανακοίνωσή του.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…