Επικύρωσε τον προϋπολογισμό του Δήμου Δελφών η Αποκεντρωμένη Διοίκηση
Τον προϋπολογισμό του 2024 του Δήμου Δελφών, ο οποίος ψηφίστηκε στη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου της 21ης Δεκεμβρίου 2023, επικύρωσε η Αποκεντρωμένη Διοίκηση Θεσσαλίας – Στερεάς Ελλάδας.
«Η απόφαση αποτελεί μία ακόμα πιστοποίηση της ορθής διαχείρισης των οικονομικών του Δήμου Δελφών, ο οποίος λαμβάνει το σύνολο των αποφάσεών του εγκαίρως και σύμφωνα με όλες τις προβλέψεις του νόμου.
Σε συνέχεια της επικύρωσης του προϋπολογισμού, ο Δήμος Δελφών συνεχίζει απρόσκοπτα τη λειτουργία του, χωρίς καμία καθυστέρηση με την έναρξη του νέου έτους», αναφέρει σχετική ανακοίνωση του Δήμου.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…