9 νέα κρούσματα επιβεβαιώθηκαν χθες στο νοσοκομείο
9 νέα κρούσματα επιβεβαιώθηκαν χθες στο νοσοκομείο
Με φρενήρεις ρυθμούς αυξάνονται τα κρούσματα του κορονοϊού στην περιοχή μας, καθώς χθες το βράδυ στο νοσοκομείο Φωκίδας επιβεβαιώθηκαν ακόμη 9 χθες το βράδυ.
Να σημειώσουμε ότι ο ΕΟΔΥ κάθε απόγευμα ανακοινώνει όλα τα κρούσματα που κατανέμονται σε κάθε νομό, ανεξαρτήτως αν τα τεστ έγιναν από το νοσοκομείο, τα Κέντρα Υγείας, κάποια επιχείρηση (σ.σ. αυτές συνήθως είναι συμβεβλημένες με ιδιωτικά εργαστήριακα για τα μοριακά, ενώ τα rapid γίνονται από τους γιατρούς εργασίας) ή άλλο φορέα (π.χ. Υγειονομικό).
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…