2 νέα κρούσματα
Μόνο δυο από τα συνολικά 12 δείγματα που εστάλησαν από το νοσοκομείο Άμφισσας επιβεβαιώθηκαν ως θετικά. Και τα δυο είναι κάτοικοι δήμου Δελφών. Αξίζει να σημειώσουμε ότι υπό κανονικές συνθήκες δεν αποστέλλονται Πέμπτη δείγματα. Η αποστολή ήταν κατ’ εξαίρεση και λόγω της μεγάλης αύξησης του τελευταίου διαστήματος.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…