Home Κοινωνικοί φορείς 12 θετικά κρούσματα επιπλέον έδειξαν τα rapid στην Ιτέα και ένας συνοδός της Παθολογικής
12 θετικά κρούσματα επιπλέον έδειξαν τα rapid στην Ιτέα και ένας συνοδός της Παθολογικής
21 κρούσματα σε λιγότερο από 24ώρες έχουν επιβεβαιωθεί στη Φωκίδα, καθώς εκτός από 8 δείγματα που επιβεβαιώθηκαν χθες το βράδυ, τα 6 από τα οποία εντοπίστηκαν στην Ιτέα, έχουν βει θετικά ακόμη 12 στους ελέγχους που έκανε ο δήμος δελφών στο Κυριακοπούλειο. Νωρίς το πρωί θετικό εντοπίστηκε και συνοδός ασθενούς στην Παθολογική. Η νέα πραγματικότητα για τη Φωκίδα δείχνει να πλησιάζουμε ασφυκτικά ένα σκληρό lockdown σαν αυτό του περασμένου Μαρτίου.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…