1ος Δρόμος Κοινωνικής Αλληλεγγύης Δήμου Δελφών
Πρόγραμμα του «1ου Δρόμου Κοινωνικής Αλληλεγγύης» του Δήμου Δελφών
Ιτέα, Κυριακή, 17/5/2015 Ώρα έναρξης: 11.00 π.μ. Χώρος εκκίνησης: Μώλος Ιτέας | Άμφισσα, Κυριακή, 24/5/2016 Ώρα έναρξης: 11.00 π.μ. Χώρος εκκίνησης: Πλατεία Ησαΐα |
Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πραγματοποιηθούν την ίδια ημέρα των αγώνων στις 10.30 π.μ. |
Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να συμμετέχει με συμβολικό ποσό συμμετοχής 1€, ενώ παράλληλα θα συγκεντρώνονται τρόφιμα μακράς διάρκειας για τον ίδιο σκοπό.
Χωρίς να υπάρχουν νικητές, έπαθλα και μέγιστοι χρόνοι τερματισμού, μπορούμε ΟΛΟΙ να συμμετέχουμε στον «1ο Δρόμο Κοινωνικής Αλληλεγγύης» του Δήμου Δελφών από 5 έως 95 ετών.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…